Ana Sayfa Kurumsal

Kurumsal

BİR ÇEKİRDEKLE BAŞLADI BİZİM ÖYKÜMÜZ

Bir çekirdek ile başlayan hayal, kahveye olan tutkumuz işimizi seçmemizde bizlere yol gösterdi. Bu AŞK ile çok kısa bir sürede yeni ailemizi oluşturarak 2015 yılında modern tesisimizin kurulumunu tamamladık. Yeşil çekirdeği kahve fincanına ulaştıran tüm aşamalarda hep en iyisini araştırıyor, en iyisi için çalışıyoruz. En mükemmel kahveyi siz değerli müşterilerimize sunmak için kendine has aroması olan, yöresel kahve çekirdeklerinin en taze olanlarını özenle seçiyoruz. 

Kahve eksperleri tarafından hazırlanan harmanlarımızın, tadım süreçlerini takip ederek kahvenin yeni tanımını yapıyoruz. Kalite ve zaman konusunda iddialı olan firmamız sizlerle beraber hatırı bitmeyecek günlere...

Kahve denilince Türk Kahvesinin ayrı bir yeri olan toplumumuzda kahvenin kavrulması ve çekilmesi ayrı bir kültür öğesi halini almıştır. 

İşte bu gerçekten yola çıkan kurucumuz, Brezilya'dan ithal edilerek Kastamonu'ya gelen Kurukahve çekirdeklerinin gerek kavrulması gerek çekilmesi konusunda ilk günden başlayan bir titizlik göstermiştir.

Kalite ve güvene dayanan hizmet anlayışımız, müşterilerimizden gereken ilgiyi gördükçe arza sunulan ürünlerde uzmanlaşma peşinden gelmiştir.


0366 212 04 65Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.